VXC 10/35-N - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL tre faza

VXC 10/35

Produkt i ri

Prurjes deri në 400 l/min (24 m3/h). Kreu deri në 10 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 267 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 267 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,67 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

267,29 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Versioni i ri i VXC seri, që ishte krejtësisht e projektuar dhe e bëri edhe më të besueshme me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

Ky trajtim garanton rezistencë të lartë ndaj oksidimit.

Pompa në VXC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, të jashtëzakonshme e fuqisë dhe rezistenca ndaj gërryerjes, janë të pajisura me impeller VORBULL lloji.

Ata janë të rekomanduara për të kullimit të ujërave të ngarkuar me kusht solids, ujërave të zeza, ujërave të zeza dhe të përzier me baltë.

Modele dhe performancës VXC

LLOJI
tre-fazor
VXC 8/35
VXC 10/35
VXC 15/35
VXC 8/45
VXC 10/45
VXV 15/45
VXC 15/50
VXC 20/50
VXC 30/50
VXC 15/70
VXC 20/70
VXV 30/70
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)17.8

Shkarkime

Specifikimet teknike VXC 35-45

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së VXC 35-45 Pedrollo pompat.

Shkarkime (560.47k)