VXC 20/70 - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të Shfaq të madhe

VXC 20/70 - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL tre faza

VXC 20/70

Produkt i ri

Prurjes deri në 1000 l/min (60 m3/h). Kokën lart për të 7.4 m. Motori 1.5 Kw (2 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 593 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 593 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

593,99 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa në VXC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, të jashtëzakonshme e fuqisë dhe rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri, ata janë të pajisur me impeller VORBULL lloji.

Janë të përshtatshme për kullimin e ujit akuzat, kanalizimit, ujërat e zeza, në ujë të përzier me baltë, llumit të qarta dhe putrid.

I përshtatshëm për instalimin në kanalizimin, galeritë, gërmimet, të kanaleve nëntokësore parqet e makinave, etj

Modele dhe performancës VXC

LLOJI
tre-fazor
VXC 8/35
VXC 10/35
VXC 15/35
VXC 8/45
VXC 10/45
VXV 15/45
VXC 15/50
VXC 20/50
VXC 30/50
VXC 15/70
VXC 20/70
VXV 30/70
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Shkarkime

Fleta e të dhënave VXC 50-70

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së VXC 50-70 Pedrollo pompat.

Shkarkime (558.09k)