SF - Hydrosphere 24 litra, 8 bar Pamjen më të mëdha

24 SF

Pedrollo

SF - Hydrosphere 24 litra, 8 bar

Sulmi: 1" Kapaciteti: 24 litra Max operativ presioni: 8 bar Të këmbyeshme cipë në butyl gome

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 21 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 21 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,21 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

21,64 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Hydrosphere këmbyeshëm cipë

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...