24 CL - cilindrik Tank 20 litra

24 CL

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 25 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 25 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,25 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

25,37 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Cilindrik tank, vertikale të këmbyeshme membranës.

Të këmbyeshme cipë në butyl gome.

Max operativ presioni: 10 bar.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...