Alessio - vatër Futur topth 11 kw

Alessio

Produkt i ri

Fireplace futur topth 11 kw

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1128 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1128 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 11,28 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

1 128,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

ALESSIO është një praktik dhe ekonomik zgjidhje për të transformuar your vatrës, konvertimin e saj në ushqim të fishekëve. Avantazhi është një performancë më të mirë,më pak të mirëmbajtjes, të mëdha dhe lehtësinë e përdorimit, dhe programimi në Sajë të fuqisë së tabaka, ngarkimin e fishekëve më tutje është e thjeshtëzuar, në krahasim me zgjidhjet tjera që kërkojnë nxjerrjen e futur Me telekomandë

Për mjediset e deri në 190 mc. Me një sirtar, ngarkimin e fishekëve e para që ju lejon për të ushqyer atë për të vatrës. Programueshëm dhe kontrollin e largët të pajisur

Gjithashtu në dispozicion në një lartësi për këtë fut.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)2.7
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)11
Nominale të jepnin85
Heatable Vëllimi min. (mp)60
Heatable Volume max. (mp)190
Tank fishekëve (Kg)15
Lëndë djegësefishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.6
Orë të konsumit max. (Kg)2.4
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)59.3
Lartësia (cm)70,17
Thellësia (cm)61.5
Pesha (kg)109.3
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave Alessio

Specifikimet e jepnin dhe funksionimin e Punto Fuoco Alessio.

Shkarkime (73.59k)

Manual Alessio

Instalimin dhe përdorimin e fireplace Alessio Punto Fuoco në versionet 7.5 dhe 11 kW.

Shkarkime (4.47M)