TriComm Zgjuar Kit - mirë se vini në komandën nëpërmjet internetit Pamjen më të mëdha

7101D-100

Galcon

7101D-100 - kontrolli Njësia kabinë 1 stacioni

Me solenoid valve. Sulmi 1.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1195 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1195 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 11,95 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 195,69 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Programues të plotë valvul me femra.

Mund gjithashtu të jetë i instaluar brenda në kabinë, sepse i papërshkueshëm nga uji IP68.

Deri në katër të përditshme nisje me kohë deri në 12 orë, programimi orarin javor ose në intervale kohore deri në 30 ditë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !