ZXm 1A/40 (5m) - submersible Pompë elektrike VORBULL të pista Shfaq të madhe

ZXm 1A/40 (5m) - submersible Pompë elektrike VORBULL të pista ujë

ZXm 1A/40 5MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 400 l/min (24 m3/h). Kreu deri në 11 m. Motor 0.60 Kw (0.85 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 196 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 196 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,96 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

196,76 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa ZX janë të rekomanduara për të kullimit të ujit akuzat e brendshëm të sektorit, për evakuimin e pista të ujit, madje edhe në prani të pezulluar solids me dimensione deri Ø 40 mm.

Dallohen për thjeshtësinë e instalimit dhe besueshmërinë në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës ZX1

LLOJI
të vetme-faza
ZXm 1B/40
ZXm 1A/40
PUSHTET
KWHP
0.500.70
0.600.85

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.85
Thithjen në 230V (NJË)4.5
Capacitor16 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)400
Përhapja min. (m.)1.5
Max kokë. (m.)11
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)37.8
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave ZX VORTEX

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së ZX VORTEX Pedrollo pompa.

Shkarkime (883.06k)